JESTEM! Wibruję. Oddycham. Odzyskiwanie żywotności ciała. Bioenergetyczny warsztat ćwiczeniowy.

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do psychoterapeutycznej metody pracy z ciałem Aleksandra Lowena. Zaprezentujemy na nim sekwencje ćwiczeń umożliwiających rozluźnienie napięć w ciele i świadome zarządzanie emocjami.
Więcej informacji o metodzie:
https://www.analizabioenergetyczna.org/
Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz:
– odzyskać kontakt z ciałem,
– wyrażać emocje,

5 marca, 2023

czytaj dalej

Lutowa bioenergetyczna grupa ćwiczeniowa

Już w lutym kolejny cykl spotkań w których skupiać będziemy się na naszych ciałach, ich ruchu, autoekspresji i emocjach, wykonując w grupie ćwiczenia bioenergetyczne.
W zajęciach mogą uczestniczyć osoby nowe, oraz te dla których będzie to kontynuacja doświadczenia z ćwiczeniami bioenergetycznymi.

7 luty, 2023

czytaj dalej

Styczniowa bioenergetyczna grupa ćwiczeniowa

Serdecznie zapraszam na kolejny cykl spotkań w których skupiać będziemy się na naszych ciałach, ich ruchu, autoekspresji i emocjach, wykonując w grupie ćwiczenia bioenergetyczne.
W zajęciach mogą uczestniczyć osoby nowe, oraz te dla których będzie to kontynuacja doświadczenia z ćwiczeniami bioenergetycznymi.

3 stycznia, 2023

czytaj dalej

Bioenergetyczna grupa ćwiczeniowa

Serdecznie zapraszam na cykl spotkań w których skupiać będziemy się na naszych ciałach, ich ruchu, autoekspresji i emocjach, wykonując w grupie ćwiczenia bioenergetyczne.
Ćwiczenia z obszaru: gruntowanie, oddychanie, wibracje, ładowanie, rozładowanie, poruszanie ciałem, ruch w przestrzeni…

15 listopada, 2022

czytaj dalej

ODPAL SWOJĄ ZŁOŚĆ! I korzystaj ze swojej wewnętrznej mocy.

W naszym społeczeństwie złość ma złą sławę. Kojarzy się z przemocą i negatywnie pojmowaną agresją. Kultura dodatkowo komplikuje kwestię wyrażania złości, ponieważ w przypadku kobiet – „złość piękności szkodzi”, a „chłopacy nie płaczą”. Dlatego też grzeczne dziewczynki często wyrastają na „grzeczne” kobiety, a mężczyźni uczą się ukrywać swoją wrażliwość za wizerunkiem…

26 listopada, 2022

czytaj dalej

Jestem!
Wibruję.
Oddycham.

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do psychoterapeutycznej metody pracy z ciałem A. Lowena. Zaprezentujemy na nim sekwencje ćwiczeń umożliwiających rozluźnienie napięć w ciele i świadome zarządzanie emocjami.

5 lutego, 2022

czytaj dalej
<< Powrót